See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: FN Motol - Dynamický nákupní systém na dodávky potravin pro závodní stravování a stravování pacientů
Beschreibung: dodávky potravin
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: FN Motol - DNS Ovoce čerstvé
Interne Kennung: 1/22/0925/19PK
Los: LOT-0006
Titel: FN Motol - DNS Ryby mražené
Interne Kennung: 1/22/0925/9aPK
Los: LOT-0005
Titel: FN Motol - DNS Maso krůtí
Interne Kennung: 1/22/0925/5bPK
Los: LOT-0004
Titel: FN Motol - DNS Maso drůbeží mražené
Interne Kennung: 1/22/0925/5aPK
Los: LOT-0003
Titel: FN Motol - DNS Vejce
Interne Kennung: 1/22/0925/4PK
Los: LOT-0007
Titel: FN Motol - DNS Mražená masa a zvěřina
Interne Kennung: 1/22/0925/9cPK
Los: LOT-0002
Titel: FN Motol - DNS Maso výsekové -vepřové
Interne Kennung: 1/22/0925/3PK
Los: LOT-0009
Titel: FN Motol - DNS Zelenina čerstvá
Interne Kennung: 1/22/0925/20aPK
Los: LOT-0001
Titel: FN Motol - DNS Maso výsekové -hovězí
Interne Kennung: 1/22/0925/2PK
Los: LOT-0010
Titel: FN Motol - DNS Zelenina čerstvá upravená -vakuovaná
Interne Kennung: 1/22/0925/20bPK