See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego dla zakładów opiekuńczo-leczniczych Prudnickiego Centrum Medycznego S.A. w Głogówku oraz w Prudniku – 12 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego dla zakładów opiekuńczo-leczniczych Prudnickiego Centrum Medycznego S.A. w Głogówku oraz w Prudniku – 12 części, finansowana z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponent D.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Opis zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten, 33157500 Überdruckkammern, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 33193000 Behindertenfahrzeuge, Rollstühle und dazugehörige Ausrüstung, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33948000 Geräte zum Heben oder Umlagern von Kadavern, 33141720 Gehhilfsmittel
5. Los
Los: LOT-0021
Titel: CZĘŚĆ 1: ŁÓŻKA
Beschreibung: CZĘŚĆ 1: ŁÓŻKA zgodnie z opisem w SWZ dla Części 1.
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten
Los: LOT-0022
Titel: CZĘŚĆ 2: SPRZĘT PRZECIWODLEŻYNOWY
Beschreibung: CZĘŚĆ 2: SPRZĘT PRZECIWODLEŻYNOWY zgodnie z opisem w SWZ dla Części 2.
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0023
Titel: CZĘŚĆ 3: PIELĘGNACJA PACJENTA
Beschreibung: CZĘŚĆ 3: PIELĘGNACJA PACJENTA zgodnie z opisem w SWZ dla Części 3.
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Los: LOT-0024
Titel: CZĘŚĆ 4: WYPOSAŻENIE GABINETU REHABILITACYJNEGO
Beschreibung: CZĘŚĆ 4: WYPOSAŻENIE GABINETU REHABILITACYJNEGO zgodnie z opisem w SWZ dla Części 4.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0025
Titel: CZĘŚĆ 5: DROBNY SPRZĘT MEDYCZNY I DIAGNOSTYCZNY
Beschreibung: CZĘŚĆ 5: DROBNY SPRZĘT MEDYCZNY I DIAGNOSTYCZNY zgodnie z opisem w SWZ dla Części 5.
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0026
Titel: CZĘŚĆ 6: URZĄDZENIA MEDYCZNE
Beschreibung: CZĘŚĆ 6: URZĄDZENIA MEDYCZNE zgodnie z opisem w SWZ dla Części 6.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 6
Los: LOT-0027
Titel: CZĘŚĆ 7: URZĄDZENIA MEDYCZNE - LAMPY
Beschreibung: CZĘŚĆ 7: URZĄDZENIA MEDYCZNE - LAMPY zgodnie z opisem w SWZ dla Części 7.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 7
Los: LOT-0028
Titel: CZĘŚĆ 8: DROBNY SPRZĘT UŁATWIAJĄCY PORUSZANIE SIĘ
Beschreibung: CZĘŚĆ 8: DROBNY SPRZĘT UŁATWIAJĄCY PORUSZANIE SIĘ zgodnie z opisem w SWZ dla Części 8.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 8
Haupteinstufung (cpv): 33141720 Gehhilfsmittel
Los: LOT-0029
Titel: CZĘŚĆ 9: WÓZKI INWALIDZKIE
Beschreibung: CZĘŚĆ 9: WÓZKI INWALIDZKIE zgodnie z opisem w SWZ dla Części 9.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 9
Haupteinstufung (cpv): 33193000 Behindertenfahrzeuge, Rollstühle und dazugehörige Ausrüstung
Los: LOT-0030
Titel: CZĘŚĆ 10: KOMORA HIPERBARYCZNA
Beschreibung: CZĘŚĆ 10: KOMORA HIPERBARYCZNA zgodnie z opisem w SWZ dla Części 10.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 10
Haupteinstufung (cpv): 33157500 Überdruckkammern
Los: LOT-0031
Titel: CZĘŚĆ 11: SPRZĘT TRANSPORTOWY
Beschreibung: CZĘŚĆ 11: SPRZĘT TRANSPORTOWY zgodnie z opisem w SWZ dla Części 11.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 11
Haupteinstufung (cpv): 33948000 Geräte zum Heben oder Umlagern von Kadavern
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0032
Titel: CZĘŚĆ 12:MEBLE I WYPOSAŻENIE
Beschreibung: CZĘŚĆ 12:MEBLE I WYPOSAŻENIE zgodnie z opisem w SWZ dla Części 12.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 12
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke