See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Noodopvang van ontheemde Oekraïners
Beschreibung: In vervolg op de Russische invasie van Oekraïne op 24 februari 2022 hebben de Nederlandse gemeenten te maken gekregen met de wettelijke verplichting om binnen de eigen gemeente zorg te dragen voor (materiële en immateriële) noodopvang van ontheemde Oekraïners. Deze verplichting komt in de kern neer op het bieden van een toereikend huisvestingsniveau (huisvesting die adequate bescherming biedt tegen weersinvloeden en voorziet in verwarming, sanitaire voorzieningen en zit- en slaapgelegenheid). Het door Etten-Leur in het leven geroepen gemeentelijk beleidsteam heeft vervolgens opvangmogelijkheden geïnventariseerd met als uitkomst dat noodopvang in hotels de enige haalbare optie was. De voorzieningen voor noodopvang dienden op de kortst mogelijke termijn te worden getroffen. Etten-Leur achtte het daarom op uitzonderingsgrond dwingende spoed (artikel 2.32 lid 1 sub c Aanbestedingswet 2012) gerechtvaardigd om de exploitanten van de hotels in Etten-Leur rechtstreeks te benaderen voor het slu Deze verplichting komt in de kern neer op het bieden van een toereikend huisvestingsniveau (huisvesting die adequate bescherming biedt tegen weersinvloeden en voorziet in verwarming, sanitaire voorzieningen en zit- en slaapgelegenheid).
Interne Kennung: ETL2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie eerdere omschrijving Deze verplichting komt in de kern neer op het bieden van een toereikend huisvestingsniveau (huisvesting die adequate bescherming biedt tegen weersinvloeden en voorziet in verwarming, sanitaire voorzieningen en zit- en slaapgelegenheid).
Interne Kennung: 1
771696-2025 - Result
Netherlands – Social work and related services – Noodopvang van ontheemde Oekraïners
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ETL2025
Type of procedure: Negotiated without prior call for competition
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85300000 Social work and related services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1