771745-2025 - Ergebnis
Polen – Schneeräumung – Zimowe utrzymanie dróg, parkingów i zatok postojowych na terenie miasta Kościerzyna
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZimowe utrzymanie dróg, parkingów i zatok postojowych na terenie miasta Kościerzyna
BeschreibungZimowe utrzymanie dróg, parkingów i zatok postojowych na terenie miasta Kościerzyna. Szczegółowo przedmiot zamówienia określony został w Rozdziale 4 Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung576204-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg, parkingów i zatok postojowych na terenie miasta Kościerzyna.Szczegółowo przedmiot zamówienia określony został w Rozdziale 4Specyfikacji Warunków Zamówienia.