See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi konserwacji i napraw awaryjnych systemów i urządzeń alarmowych wspomagających ochronę fizyczną obiektów wojskowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa konserwacji i naprawa awarii systemu alarmowego, systemu kontroli dostępu i telewizyjnego systemu nadzoru, stosowanych w technicznej ochronie obiektów wojskowych Zamawiającego. Obsługiwane systemy to: 1) systemy alarmowych (SA); 2) telewizyjny system nadzoru (TSN); 3) systemów kontroli dostępu (SKD). Część 1: Usługi konserwacji i napraw awaryjnych systemów i urządzeń alarmowych wspomagających ochronę fizyczną obiektów wojskowych w jednostkach i instytucjach będących na zaopatrzeniu 15 WOG w miejscowościach Szczecin, Stargard, Bielkowo i Choszczno, Część 2: Usługi konserwacji i napraw awaryjnych systemów i urządzeń alarmowych wspomagających ochronę fizyczną obiektów wojskowych w jednostkach i instytucjach będących na zaopatrzeniu 15 WOG w miejscowościach Mosty i Glewice, Część 3: Usługi konserwacji i napraw awaryjnych systemów i urządzeń alarmowych wspomagających ochronę fizyczną obiektów wojskowych w jednostkach i instytucjach będących na zaopatrzeniu 15 WOG w miejscowości Drawno.
Interne Kennung: 66-ZP-10-25-155
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 411 ust. 16 ustawy Pzp - zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia z związku z koniecznością zabezpieczenia ciągłości realizacji usług będących przedmiotem zamówienia, Zamawiający dokonuje przyspieszenia procedury w zakresie wyznaczenia krótszego terminu składania ofert
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50610000 Reparatur und Wartung von Sicherheitsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Usługi konserwacji i napraw awaryjnych systemów i urządzeń alarmowych wspomagających ochronę fizyczną obiektów wojskowych w jednostkach i instytucjach będących na zaopatrzeniu 15 WOG w miejscowościach Szczecin, Stargard, Bielkowo i Choszczno
Beschreibung: Usługi konserwacji i napraw awaryjnych systemów i urządzeń alarmowych wspomagających ochronę fizyczną obiektów wojskowych w jednostkach i instytucjach będących na zaopatrzeniu 15 WOG w miejscowościach Szczecin, Stargard, Bielkowo i Choszczno
Interne Kennung: część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji dla części 1 zamówienia. W przypadku zaistnienia konieczności zwiększenia zamówienia w okresie trwania umowy, Zamawiający może skorzystać z prawa opcji dotyczącego części umowy obejmującej naprawy awaryjne. Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji w przypadku wykorzystania środków finansowych objętych zamówieniem lub w przypadku zwiększenia potrzeb Zamawiającego. Realizacja prawa opcji – w zależności od potrzeb Zamawiającego – polegać będzie na zwiększeniu wartości wykonanych usług do 100% wartości zamówienia podstawowego przeznaczonego na realizację napraw awaryjnych,
Los: LOT-0002
Titel: 2. Usługi konserwacji i napraw awaryjnych systemów i urządzeń alarmowych wspomagających ochronę fizyczną obiektów wojskowych w jednostkach i instytucjach będących na zaopatrzeniu 15 WOG w miejscowościach Mosty i Glewice
Beschreibung: Usługi konserwacji i napraw awaryjnych systemów i urządzeń alarmowych wspomagających ochronę fizyczną obiektów wojskowych w jednostkach i instytucjach będących na zaopatrzeniu 15 WOG w miejscowościach Mosty i Glewice
Interne Kennung: część 2
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji dla części 2 zamówienia. W przypadku zaistnienia konieczności zwiększenia zamówienia w okresie trwania umowy, Zamawiający może skorzystać z prawa opcji dotyczącego części umowy obejmującej naprawy awaryjne. Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji w przypadku wykorzystania środków finansowych objętych zamówieniem lub w przypadku zwiększenia potrzeb Zamawiającego. Realizacja prawa opcji – w zależności od potrzeb Zamawiającego – polegać będzie na zwiększeniu wartości wykonanych usług do 100% wartości zamówienia podstawowego przeznaczonego na realizację napraw awaryjnych,
Los: LOT-0003
Titel: 3. Usługi konserwacji i napraw awaryjnych systemów i urządzeń alarmowych wspomagających ochronę fizyczną obiektów wojskowych w jednostkach i instytucjach będących na zaopatrzeniu 15 WOG w miejscowościach Drawno
Beschreibung: Usługi konserwacji i napraw awaryjnych systemów i urządzeń alarmowych wspomagających ochronę fizyczną obiektów wojskowych w jednostkach i instytucjach będących na zaopatrzeniu 15 WOG w miejscowościach Drawno
Interne Kennung: część 3
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji dla części 3 zamówienia. W przypadku zaistnienia konieczności zwiększenia zamówienia w okresie trwania umowy, Zamawiający może skorzystać z prawa opcji dotyczącego części umowy obejmującej naprawy awaryjne. Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji w przypadku wykorzystania środków finansowych objętych zamówieniem lub w przypadku zwiększenia potrzeb Zamawiającego. Realizacja prawa opcji – w zależności od potrzeb Zamawiającego – polegać będzie na zwiększeniu wartości wykonanych usług do 50% wartości zamówienia podstawowego przeznaczonego na realizację napraw awaryjnych,