2. Verfahren
Verfahren
Titel: WYKONANIE CZYNNOŚCI POZIOMU UTRZYMANIA P4 LOKOMOTYWY SPALINOWEJ SERII SM04 TYPU 409Da O NUMERZE 250
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest Wykonanie Czynności Poziomu Utrzymania P4 Lokomotywy Spalinowej Serii SM04 Typu 409Da o numerze 250. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty we wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ, w tym w Załączniku nr 1 do Umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 673884-2025
Interne Kennung: Op.240.3330.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001