2. Verfahren
Verfahren
Titel: Snížení energetické náročnosti budovy radnice města Němčice nad Hanou
Beschreibung: Předmětem zakázky je: Komplexní zateplení obálky budovy a výměna otvorových výplní Výměna zdroje tepla, rekonstrukce a vyregulování nové otopné soustavy Instalace FVE systému Výměna osvětlení za LED Instalace VZT se ZZT Zavedení prvků efektivního nakládání s energií a optimalizaci provozu k regulaci její spotřeby včetně implementace nástrojů energetického managementu
Interne Kennung: VZ radnice
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Podlimitní otevřené řízení dle § 54 a § 56 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45421100 Einbau von Türen und Fenstern sowie Zubehör, 45331200 Installation von Lüftungs- und Klimaanlagen, 09332000 Sonnenenergieanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45331200 Installation von Lüftungs- und Klimaanlagen, 45421100 Einbau von Türen und Fenstern sowie Zubehör, 09332000 Sonnenenergieanlage
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si ve smyslu ust. § 100 Zákona vyhrazuje možnost změny závazku ze smlouvy a připouští navýšení/snížení nabídkové ceny v průběhu trvání smlouvy v případě zvýšení/snížení zákonem stanovené sazby daně z přidané hodnoty podle zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty; v takovém případě bude zvýšena/snížena cena o příslušné navýšení/ponížení sazby DPH ode dne účinnosti nové zákonné úpravy DPH a dále případné změny za podmínek upravených v závazném návrhu smlouvy. Cenu lze zvýšit/snížit pouze formou písemného dodatku ke smlouvě, uzavřené mezi zadavatelem a dodavatelem a způsobem, který bude v souladu se Zákonem, a to zejména s ustanoveními § 222 zákona. Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku spočívající v prodloužení doby plnění Dodavatele o dobu, po kterou trvá překážka, bránící Dodavateli v řádném plnění smlouvy