2. Verfahren
Verfahren
Titel: Curriculum Informatiesysteem
Beschreibung: De Erasmus Universiteit Rotterdam (hierna te noemen: ‘EUR’) zoekt middels deze Europese Aanbesteding één (1) opdrachtnemer voor het leveren van een curriculum informatiesysteem als een sofware-as-a-service (hierna ook te noemen: ‘SaaS’) oplossing aan de EUR, inclusief alle daartoe behorende dienstverlening.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie Bestek.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80300000 Dienstleistungen von Hochschulen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48190000 Unterrichtssoftwarepaket, 48219300 Verwaltungssoftwarepaket, 72212190 Entwicklung von Unterrichtssoftware, 75121000 Administrative Dienste im Bildungswesen, 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie Bestek.
771830-2025 - Mededinging
Nederland – Diensten voor hoger onderwijs – Curriculum Informatiesysteem
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Curriculum Informatiesysteem
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie Bestek.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80300000 Diensten voor hoger onderwijs
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen, 48190000 Software voor onderwijsdoeleinden, 48219300 Administratieve software, 72212190 Diensten voor ontwikkeling van onderwijssoftware, 75121000 Administratieve diensten voor onderwijs, 80000000 Diensten voor onderwijs en opleiding
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie Bestek.