2. Verfahren
Verfahren
Titel: LED-installatie studio 8
Beschreibung: De NOS is op zoek naar een leverancier die op basis van een nieuw decorontwerp voor Studio 8 een LED-installatie kan leveren, installeren, afregelen en onderhouden. In dit ontwerp zijn zowel flat displays als curved displays verwerkt. De totale opdrachtwaarde voor het leveren, installeren, afregelen en onderhouden van de LED-installatie over een periode van 7 jaar wordt geraamd op €600.000,- tot €800.000,- exclusief btw.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De NOS is op zoek naar een leverancier die een LED-installatie kan leveren, installeren, afregelen en onderhouden. BPKV
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92200000 Dienstleistungen in Verbindung mit Rundfunk- und Fernsehprogrammen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Wij zijn op zoek naar een leverancier die op basis van een nieuw decorontwerp voor Studio 8 een LED-installatie kan leveren, installeren, afregelen en onderhouden. In dit ontwerp zijn zowel flat displays als curved displays verwerkt.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Voor de complete levering van een LED-installatie en voor het onderhoud en support zal worden afgesloten voor de duur voor tenminste één jaar met optie deze te verlengen met tweemaal twee jaar en tweemaal met één jaar. Maximale contractduur is dus zeven jaar (1+2+2+1+1=7 jaar).