2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa jednorazowego sprzętu stosowanego w procedurach endoskopowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednorazowego sprzętu stosowanego w procedurach endoskopowych
Interne Kennung: NZP/80/P/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednorazowego sprzętu stosowanego w procedurach endoskopowych.
Interne Kennung: NZP/80/P/25-Dostawa jednorazowego sprzętu stosowanego w procedurach endoskopowych