771943-2025 - Ergebnis
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawa sprzętu komputerowego wraz z dodatkowym wyposażeniem
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu komputerowego wraz z dodatkowym wyposażeniem
BeschreibungZamówienie częściowe nr 1 - Zakup i dostawa tabletów, laptopów, monitorów, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych oraz dodatkowego wyposażenia- Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa tabletów, laptopów, monitorów, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych i dodatkowego wyposażenia. Zamówienie częściowe nr 2 - Dostawa komputerów stacjonarnych i drukarek - Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa komputerów stacjonarnych oraz drukarek laserowych. Zamówienie częściowe nr 3 - Dostawa laptopów, komputerów stacjonarnych, monitorów, skanerów, drukarek i dodatkowego wyposażenia- Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa laptopów, komputerów stacjonarnych, monitorów, skanerów, drukarek i dodatkowego wyposażenia. Zamówienie częściowe nr 4 - Dostawa laptopów, komputerów stacjonarnych, monitorów, drukarek i dodatkowego wyposażenia - Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa laptopów, komputerów stacjonarnych, monitorów oraz dodatkowego wyposażenia.
Vorherige Bekanntmachung395110-2025
Interne KennungBZP.271.30.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0002
TitelZamówienie częściowe nr 2 - Dostawa komputerów stacjonarnych i drukarek
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa komputerów stacjonarnych oraz drukarek laserowych.
LosLOT-0003
TitelZamówienie częściowe nr 3 - Dostawa laptopów, komputerów stacjonarnych, monitorów, skanerów, drukarek i dodatkowego wyposażenia
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa laptopów, komputerów stacjonarnych, monitorów, skanerów, drukarek i dodatkowego wyposażenia.
LosLOT-0004
TitelZamówienie częściowe nr 4 - Dostawa laptopów, komputerów stacjonarnych, monitorów, drukarek i dodatkowego wyposażenia
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa laptopów, komputerów stacjonarnych, monitorów oraz dodatkowego wyposażenia.