771986-2025 - Ergebnis
Polen – Baumaterialien – Zakup i dostawa materiałów budowlanych do Braniewa i Bartoszyc
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa materiałów budowlanych do Braniewa i Bartoszyc
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa materiałów budowlanych do Braniewa i Bartoszyc z podziałem na 2 części. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
Vorherige Bekanntmachung562755-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 skraca termin składania ofert. Realizacja powyższego zadania w trybie przyspieszonym, wynika z konieczności ochrony państwa i wymaga natychmiastowego podjęcia działań niezbędnych do ograniczenia bezpośrednich skutków wystąpienia zdarzenia nieprzewidzianego, np. usunięcia bezpośredniego zagrożenia dla zdrowia lub życia ludzkiego, w szczególności służb chroniących granicy. Jest to szczególnie istotne w czasie trwającego konfliktu zbrojnego na Ukrainie oraz niesłabnącego napięcia w relacjach z państwami trzecimi pozostającymi poza strukturami NATO (ochrona wschodniej flanki przed falą imigrantów z Afganistanu, Syrii i Czeczeni w tym islamskich ekstremistów).
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44111000 Baumaterialien
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup i dostawa materiałów budowlanych do Braniewa
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa materiałów budowlanych do Braniewa. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera załącznik nr 1 i 5 do SWZ.
Interne Kennungczęść zamówienia nr 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamówienie będzie realizowane z wykorzystaniem prawa opcji. Opcja polega na powtórzeniu tego samego asortymentu dla ilości maksymalnych określonych w SWZ. Zamawiający informuje, że jeśli ilość minimalna jest równa ilości maksymalnej oznacza to, że dla danej pozycji asortymentowej nie stosuje się prawa opcji.
LosLOT-0002
TitelZakup i dostawa materiałów budowlanych do Bartoszyc
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa materiałów budowlanych do Bartoszyc. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera załącznik nr 1 i 5 do SWZ.
Interne Kennungczęść zamówienia nr 2