2. Verfahren
Verfahren
Titel: WYKONANIE PRAC BUDOWLANYCH OBEJMUJACYCH BUDOWĘ POLOWEGO SKŁADU ŚRODKÓW BOJOWYCH ORAZ TOWARZYSZĄCEJ INFRASTRUKTURY TECHNICZNEJ W KOMPLEKSIE WOJSKOWYM 7791 I 8676 W ŚWIĘTOSZOWIE, WRAZ Z UZYSKANIEM POZWOLENIA NA UŻYTKOWANIE LUB SKUTECZNYM ZAWIADOMIENIEM WŁAŚCIWEGO ORGANU O ZAKOŃCZENIU ROBÓT – ZADANIE 22093
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac budowlanych obejmujących budowę polowego składu środków bojowych oraz towarzyszącej infrastruktury technicznej w kompleksie wojskowym 7791 i 8676 w Świętoszowie, wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie lub ze skutecznym zawiadomieniem właściwego organu o zakończeniu robot - zadanie 22093. Plac składowy to obiekt o wymiarach 143,00 m x 112,05 m, z wydzielonymi 20 modułami na kontenery, o nawierzchni częściowo z płyt betonowych gr. 20 cm na podbudowie i częściowo żwirowej. Obwałowanie zewnętrzne placu i modułów z systemowych bastionów typu HESCO w układzie 2+2+1 o wysokości 3,0 m. Powierzchnia zabudowy obwałowania — 3.017,50 m2. Ostatni rząd wałów od strony zewnętrznej (południowej) uzupełniony wałem ziemnym. W zakres zadania wchodzi rozbiórka dwóch istniejących budynków, budowa budynku magazynowego o pow. 325,75 m2 oraz kontenera socjalnego o pow. 14,77 m2 z przenośną toaletą. Zagospodarowanie terenu obejmuje przebudowę drogi dojazdowej na działce nr 707/2, wykonanie zjazdu i zatoki przy drodze istniejącej, zbiornika wody przeciwpożarowej oraz agregatu zasilania awaryjnego i instalacji elektroenergetycznych. W zakres rzeczowy zadania wchodzi dostawa i montaż 100 szt. kontenerów magazynowych w tym 20 specjalistycznych i 1 szt. kontenera socjalnego. Zadanie wymaga wycinki drzew i krzewów oraz zabezpieczenia istniejącego drzewostanu. Warunki gruntowo-wodne określono jako proste, a obiekty i infrastrukturę zaliczono do pierwszej kategorii geotechnicznej. Dokumenracja projektowa stanowi opis przedmiotu zamówienia. Szczegóły w Instrukcji dla Wykonawców ubiegających się o dopuszczenie do udziału w postępowaniu.
Interne Kennung: 30/VII/WIB/25/R
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45331100 Installation von Zentralheizungen, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45216200 Bauarbeiten für Militärgebäude und -einrichtungen, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45332400 Installation von Sanitäreinrichtungen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45331200 Installation von Lüftungs- und Klimaanlagen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45100000 Baureifmachung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45331100 Installation von Zentralheizungen, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 45216200 Bauarbeiten für Militärgebäude und -einrichtungen, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45332400 Installation von Sanitäreinrichtungen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45331200 Installation von Lüftungs- und Klimaanlagen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten