7721-2024 - Ergebnis
Polen – Kreditgewährung – Udzielenie kredytu długoterminowego na udział własny w finansowaniu zadań inwestycyjnych w kwocie 2.777.830 zł
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie kredytu długoterminowego na udział własny w finansowaniu zadań inwestycyjnych w kwocie 2.777.830 zł
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie kredytu długoterminowego w wysokości 2.777.830,00 zł na wkład własny na zadania inwestycyjne realizowane w 2023 r.
Interne Kennung: BI.I.271.18.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie kredytu długoterminowego w wysokości 2.777.830,00 zł na wkład własny na zadania inwestycyjne realizowane w 2023 r