2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stworzenie cyfrowych transkrypcji i edycji nutowych muzyki ludowej w formatach EsAC i Humdrum wraz z danymi niezbędnymi do prowadzenia analizy skomputeryzowanej repertuaru i katalogiem melodii
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Stworzenie cyfrowych transkrypcji i edycji nutowych muzyki ludowej w formatach EsAC i Humdrum wraz z danymi niezbędnymi do prowadzenia analizy skomputeryzowanej repertuaru i katalogiem melodii w ramach projektu „Polska kultura muzyczna w perspektywie europejskiej – źródła i konteksty”. Digitalizacji i opracowaniu poddane zostaną przełomowe publikacje z zakresu etnomuzykologii Oskara Kolberga, który zebrał w ok. 26000 melodii ludowych całej Polski. Odpisy melodii ludowych zostaną zakodowane w formatach EsAC i Humdrum, dostosowanych do potrzeb prezentacji i skomputeryzowanej analizy muzycznej, a następnie udostępnianie ich szerokiemu gronu odbiorców. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dalej „OPZ”). 3. Zamówienie zostanie zrealizowane w ramach projektu pn. „Polska kultura muzyczna w perspektywie europejskiej– źródła i konteksty”, finansowanego ze środków europejskich w ramach programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027, umowa o dofinansowanie FERC.02.03-IP.01-0003/25-00. 4. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy Pzp jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Interne Kennung: ZP.25.68.2025.1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73120000 Experimentelle Entwicklung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72312000 Dateneingabe, 72312100 Datenaufbereitung, 72316000 Datenanalyse, 98390000 Andere Dienste
5. Los
Los: LOT-0001