2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji, dostawa i montaż systemów CCTV i SKD na obiektach gazociągu Leśniewice-Rawa Mazowiecka
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest opracowanie dokumentacji technicznej, zakup niezbędnych urządzeń i materiałów oraz wykonanie prac w zakresie wykonania systemu telewizji przemysłowej CCTV, Systemu Kontroli Dostępu na obiektach gazociągu Gustorzyn – Wronów na odcinku Leśniewice-Rawa Mazowiecka. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu Zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ – wzór umowy.
Interne Kennung: ZP/2025/09/0101/REM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32234000 Fernsehkameras im Kurzschlussbetrieb
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32235000 Betriebsüberwachungssystem, 45311000 Installation von Elektroanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy