77217-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 10, 19 12 12 wytwarzanych w segmencie demontażu odpadów wielkogabarytowych pochodzących z Zakładu Zagospodarowania Odpadów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 10, 19 12 12 wytwarzanych w segmencie demontażu odpadów wielkogabarytowych pochodzących z Zakładu Zagospodarowania Odpadów
BeschreibungOdbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 10, 19 12 12 wytwarzanych w segmencie demontażu odpadów wielkogabarytowych pochodzących z Zakładu Zagospodarowania Odpadów
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie ex19 12 10 pochodzących z Zakładu Zagospodarowania Odpadów Olszowa Sp. z o. o. wytwarzanych w segmencie demontażu odpadów wielkogabarytowych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie ex19 12 10 (odpady palne (paliwo alternatywne)) wytwarzanych w segmencie demontażu odpadów wielkogabarytowych w ZZO Olszowa Sp. z o.o. z siedzibą w Olszowie, pod adresem: Olszowa, ul. Bursztynowa 55, 63-600 Kępno. 2. Usługa powinna być realizowana zgodnie z decyzjami posiadanymi przez Wykonawcę oraz z wszelkimi powszechnie obowiązującymi przepisami prawa w tym w szczególności: a) Ustawą o odpadach z dnia 14.12.2012. ; b) Ustawą z dnia 27 kwietnia 2001 roku Prawo ochrony środowiska. 3. Odpady objęte niniejszym zamówieniem należy przetransportować, a następnie zagospodarować w instalacjach, wskazanych przez Wykonawcę które: a) posiadają ważne decyzje na prowadzenie działalności w zakresie odzysku odpadów wyszczególnione w załączniku nr 1 do ustawy z dnia 14 grudnia 2012 roku o odpadach w zakresie kodu odpadów 19 12 10; b) posiadają wymagane przepisami prawa decyzje/zezwolenia/wpisy do odpowiednich rejestrów zezwalające na transport odpadów o kodzie 19 12 10; c) posiadają aktywne konto w elektronicznym systemie BDO, umożliwiające wykonanie niezbędnych czynności związanych z ewidencją odpadów (potwierdzanie KPO). 4. Wykonawca przekaże Zamawiającemu, najpóźniej do dnia 06.07.2026 r. oraz w terminie 10 dni od dnia odbioru ostatniej partii odpadów, na piśmie oraz drogą mailową: a) informację potwierdzającą rodzaj procesu odzysku przyjętych odpadów zgodnie z zał. nr 1 ustawy o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 r.; b) ilości produktów lub odpadów z nich wytworzonych ze wskazaniem ostatecznej instalacji, do której trafiły (nazwa, nr BDO wraz z numerem MPD) wraz z podaniem ostatecznego procesu (odzysku) jakiemu zostały poddane.
Interne Kennungczęść 1
LosLOT-0002
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie ex19 12 12 pochodzących z Zakładu Zagospodarowania Odpadów Olszowa Sp. z o. o. wytwarzanych w segmencie demontażu odpadów wielkogabarytowych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie ex19 12 12 (inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11)) wytwarzanych w segmencie demontażu odpadów wielkogabarytowych w ZZO Olszowa Sp. z o.o. z siedzibą w Olszowie, pod adresem: Olszowa, ul. Bursztynowa 55, 63-600 Kępno. 2. Usługa powinna być realizowana zgodnie z decyzjami posiadanymi przez Wykonawcę oraz z wszelkimi powszechnie obowiązującymi przepisami prawa w tym w szczególności: a) Ustawą o odpadach z dnia 14.12.2012.; b) Ustawą z dnia 27 kwietnia 2001 roku Prawo ochrony środowiska. 3. Odpady objęte niniejszym zamówieniem należy przetransportować, a następnie zagospodarować w instalacjach, wskazanych przez Wykonawcę które: a) posiadają ważne decyzje na prowadzenie działalności w zakresie odzysku odpadów wyszczególnione w załączniku nr 1 do ustawy z dnia 14 grudnia 2012 roku o odpadach w zakresie kodu odpadów 19 12 12; b) posiadają wymagane przepisami prawa decyzje/zezwolenia/wpisy do odpowiednich rejestrów zezwalające na transport odpadów o kodzie 19 12 12; c) posiadają aktywne konto w elektronicznym systemie BDO, umożliwiające wykonanie niezbędnych czynności związanych z ewidencją odpadów (potwierdzanie KPO). 4. Wykonawca przekaże Zamawiającemu, najpóźniej do dnia 06.07.2026 r. oraz w terminie 10 dni od dnia odbioru ostatniej partii odpadów, na piśmie oraz drogą mailową: a) informację potwierdzającą rodzaj procesu odzysku przyjętych odpadów zgodnie z zał. nr 1 ustawy o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 r.; b) ilości produktów lub odpadów z nich wytworzonych ze wskazaniem ostatecznej instalacji, do której trafiły (nazwa, nr BDO wraz z numerem MPD) wraz z podaniem ostatecznego procesu jakiemu zostały poddane.
Interne Kennungczęść 2