772212-2025 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Zakup średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego wraz z wyposażeniem dla OSP w Ząbrowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego wraz z wyposażeniem dla OSP w Ząbrowie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest "Zakup średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego wraz z wyposażeniem dla OSP w Ząbrowie". Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 7 do SWZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0002
BeschreibungOpis przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego wraz z wyposażeniem dla OSP w Ząbrowie szczegółowo opisany w załaczniku Nr 7 do SWZ