See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Golub-Dobrzyń w roku 2025.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna , szkółkarskie ,prowadzenia punktu alarmowo-dyspozycyjnego, a także utrzymania urządzeń melioracyjnych oraz utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Golub-Dobrzyń w roku 2025.
Interne Kennung: SA.271.2.4.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W dniu 10.09.2024 Zamawiający umieścił wstępne ogłoszenie informacyjne mające na celu skrócenie terminu składania ofert
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: leśnictwo Cieszyny Szkółkarskie Przeszkoda
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna także utrzymania urządzeń melioracyjnych oraz utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych na terenie Leśnictwa Cieszyny i Szkółkarskie Przeszkoda
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: prawo opcji
Los: LOT-0002
Titel: leśnictwo Mokry Las
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna także utrzymania urządzeń melioracyjnych oraz utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych na terenie Leśnictwa Mokry Las
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Los: LOT-0003
Titel: Leśnictwo Paliwodzizna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna także utrzymania urządzeń melioracyjnych oraz utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych na terenie Leśnictwa Paliwodzizna
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: leśnictwo Płonne, Tokary
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna także utrzymania urządzeń melioracyjnych oraz utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych na terenie Leśnictwa Płonne i Tokary
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: leśnictwo Radziki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna także utrzymania urządzeń melioracyjnych oraz utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych na terenie Leśnictwa Radziki
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0007
Titel: leśnictwo Czystochleb
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna także utrzymania urządzeń melioracyjnych oraz utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych na terenie Leśnictwa Czystochleb
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: leśnictwo Gronowo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna także utrzymania urządzeń melioracyjnych oraz utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych na terenie Leśnictwa Gronowo
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: leśnictwo Kępa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna także utrzymania urządzeń melioracyjnych oraz utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych na terenie Leśnictwa Kępa
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0011
Titel: leśnictwo Leśno
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna także utrzymania urządzeń melioracyjnych oraz utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych na terenie Leśnictwa Leśno
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0012
Titel: leśnictwo Łęga
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna także utrzymania urządzeń melioracyjnych oraz utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych na terenie Leśnictwa Łęga
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0013
Titel: leśnictwo Wronie, Nielub
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna także utrzymania urządzeń melioracyjnych oraz utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych na terenie Leśnictw: Wronie, Nielub
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0015
Titel: leśnictwo Szkółkarskie Przeszkoda - SZKÓŁKA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są prace z zakresu szkółkarstwa selekcji i nasiennictwa
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0016
Titel: PAD
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są prace z zakresu obsługi Punktu Alarmowo Dyspozycyjnego
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0017
Titel: pakiet harwesterowy Obręb 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna - harwesterowy pakiet harwesterowy leśnictwa : Cieszyny/Szkółkarskie Przeszkoda/Radziki/Paliwodzizna/Tokary
Interne Kennung: Obręb 1
Los: LOT-0018
Titel: pakiet harwesterowy Obręb 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna - harwesterowy pakiet harwesterowy leśnictwo : Radziki
Interne Kennung: Obręb 2