See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przetarg nieograniczony PN/33IT/06/2025/KPO na dostawę sprzętu informatycznego dla Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o. w ramach Projektu KPO D1.1.1 – cz. III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego dla Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o. w ramach Projektu KPO D1.1.1 – cz. III Przedmiot zamówienia obejmuje: Zadanie nr 1 - Zestaw komputerowy dla personelu medycznego Zadanie nr 2 - Urządzenie wielofunkcyjne Zadanie nr 3 - Skaner dokumentacji Zadanie nr 4 - Czytnik bezprzewodowy 2D Zadanie nr 5 - Drukarka termiczna do kodów kreskowych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 „Formularz asortymentowo-cenowy” oraz Załączniki nr 8A-8E – „Parametry techniczne przedmiotu zamówienia”. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności sprzedaż, dostawę oraz wniesienie sprzętu do pomieszczeń wskazanych przez Zamawiającego w Warszawskim Szpitalu Południowym, rozmieszczenie i montaż dostarczonych urządzeń w miejscach wskazanych przez Zamawiającego, uruchomienie sprzętu oraz wykonanie przed odbiorem technicznym (dokonywanym przez osoby uprawnione) rozruchu, prób funkcjonalnych oraz testów sprawności urządzeń. Wykonawca zobowiązany jest zapewnić wykonanie rozruchu urządzenia przez autoryzowany serwis producenta, jeżeli jest to warunkiem koniecznym dla zachowania gwarancji. Przedmiot zamówienia obejmuje również dostarczenie kompletnej dokumentacji technicznej, instrukcji obsługi w języku polskim (w formie papierowej i/lub elektronicznej) oraz dokumentów gwarancyjnych, a także przeprowadzenie instruktażu stanowiskowego dla personelu wskazanego przez Zamawiającego w zakresie obsługi i eksploatacji urządzenia oraz zapewnienie świadczenia serwisu gwarancyjnego zgodnie z wymaganiami Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung: 473203-2025
Interne Kennung: PN/33IT/06/2025/KPO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Zadanie nr 1 - Zestaw komputerowy dla personelu medycznego
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Zadanie nr 2 - Urządzenie wielofunkcyjne
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Zadanie nr 3 - Skaner dokumentacji
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Haupteinstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Zadanie nr 4 - Czytnik bezprzewodowy 2D
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: Zadanie nr 5 - Drukarka termiczna do kodów kreskowych
Interne Kennung: Zadanie nr 5