772332-2025 - Ergebnis
Polen – Event-Organisation – Kompleksowa organizacja i obsługa 4 (czterech) konferencji krajowych dla samorządów i 6 (sześciu) warsztatów dla wojewódzkich rad ds. potrzeb zdrowotnych. Części 1÷2
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowa organizacja i obsługa 4 (czterech) konferencji krajowych dla samorządów i 6 (sześciu) warsztatów dla wojewódzkich rad ds. potrzeb zdrowotnych. Części 1÷2
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Część 1: Kompleksowa organizacja i obsługa 4 (czterech) konferencji krajowych dla samorządów w Warszawie, Gdańsku, Katowicach i Poznaniu. Część 2: Kompleksowa organizacja i obsługa 6 (sześciu) dwudniowych warsztatów dla wojewódzkich rad ds. potrzeb zdrowotnych w Warszawie (dwa warsztaty), Gdańsku, Lublinie, Poznaniu i Katowicach. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ lub SoPZ), zawierający opis minimalnych wymagań w danej części stanowi załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamówienie musi być zrealizowane w całości zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ, OPZ oraz projektowanych postanowieniach umowy (dalej: PPU), które stanowią załączniki do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung645193-2025
Interne KennungZZP.ZP.412.31.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1: Kompleksowa organizacja i obsługa 4 (czterech) konferencji krajowych dla samorządów w Warszawie, Gdańsku, Katowicach i Poznaniu.
BeschreibungKompleksowa organizacja i obsługa 4 (czterech) konferencji krajowych dla samorządów w Warszawie, Gdańsku, Katowicach i Poznaniu. Na podstawie art. 105 oraz art. 106 ustawy Pzp. w celu potwierdzenia zgodności oferowanych usług z wymaganiami, cechami lub kryteriami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia lub kryteriami oceny ofert lub wymaganiami związanymi z realizacją zamówienia, Zamawiający żąda od Wykonawców przedstawienia: • informacji na temat proponowanego miejsca organizacji Konferencji oraz Warsztatów tj. lokalizacji spełniającej wymagania Zamawiającego (nazwa i adres obiektu wraz z podaniem standardu gwiazdek obiektu), odrębnie dla każdego miasta w każdej części postępowania. Zgodnie z art. 107 ust. 1 ustawy Pzp Wykonawca zobowiązany jest złożyć wyżej wymienione przedmiotowe środki dowodowe wraz z ofertą i powinien on dochować wszelkiej staranności, aby te dokumenty były kompletne i zawierały wszystkie niezbędne informacje umożliwiające Zamawiającemu ich zweryfikowanie pod kątem prawidłowości. Dokumenty, o których mowa powyżej są składane w sposób przewidziany w przepisach wydanych na podstawie art. 70 ustawy Pzp., tj. w Rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie. Zamawiający zgodnie art. 107 ust. 3 ustawy Pzp. nie przewiduje możliwości uzupełniania ww. przedmiotowego środka dowodowego, gdyż ten przedmiotowy środek dowodowy będzie służyć potwierdzeniu zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny Ofert. W przypadku nie załączenia do Oferty powyższego przedmiotowego środka dowodowego Oferta Wykonawcy zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 2 lit. c. ustawy Pzp. Dokumenty sporządzone w języku obcym są składane wraz z tłumaczeniem na język polski.
LosLOT-0002
TitelCzęść 2: Kompleksowa organizacja i obsługa 6 (sześciu) dwudniowych warsztatów dla wojewódzkich rad ds. potrzeb zdrowotnych w Warszawie (dwa warsztaty), Gdańsku, Lublinie, Poznaniu i Katowicach.
BeschreibungKompleksowa organizacja i obsługa 6 (sześciu) dwudniowych warsztatów dla wojewódzkich rad ds. potrzeb zdrowotnych w Warszawie (dwa warsztaty), Gdańsku, Lublinie, Poznaniu i Katowicach. Na podstawie art. 105 oraz art. 106 ustawy Pzp. w celu potwierdzenia zgodności oferowanych usług z wymaganiami, cechami lub kryteriami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia lub kryteriami oceny ofert lub wymaganiami związanymi z realizacją zamówienia, Zamawiający żąda od Wykonawców przedstawienia: • informacji na temat proponowanego miejsca organizacji Konferencji oraz Warsztatów tj. lokalizacji spełniającej wymagania Zamawiającego (nazwa i adres obiektu wraz z podaniem standardu gwiazdek obiektu), odrębnie dla każdego miasta w każdej części postępowania. Zgodnie z art. 107 ust. 1 ustawy Pzp Wykonawca zobowiązany jest złożyć wyżej wymienione przedmiotowe środki dowodowe wraz z ofertą i powinien on dochować wszelkiej staranności, aby te dokumenty były kompletne i zawierały wszystkie niezbędne informacje umożliwiające Zamawiającemu ich zweryfikowanie pod kątem prawidłowości. Dokumenty, o których mowa powyżej są składane w sposób przewidziany w przepisach wydanych na podstawie art. 70 ustawy Pzp., tj. w Rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie. Zamawiający zgodnie art. 107 ust. 3 ustawy Pzp. nie przewiduje możliwości uzupełniania ww. przedmiotowego środka dowodowego, gdyż ten przedmiotowy środek dowodowy będzie służyć potwierdzeniu zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny Ofert. W przypadku nie załączenia do Oferty powyższego przedmiotowego środka dowodowego Oferta Wykonawcy zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 2 lit. c. ustawy Pzp. Dokumenty sporządzone w języku obcym są składane wraz z tłumaczeniem na język polski.