See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EKOLOGICZNIE I KOMFORTOWO - ZMIENIAMY TRANSPORT MIEJSKI W PRZEMYŚLU – ETAP 1
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę elektrobusów oraz autobusów zasilanych CNG wraz z infrastrukturą towarzyszącą na potrzeby zbiorowego transportu publicznego miasta Przemyśla. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) stanowi Załącznik Nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.7.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa 6 sztuk elektrobusów miejskich 12 m wraz z infrastrukturą do ich ładowania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 6 sztuk fabrycznie nowych, niskopodłogowych, jednoczłonowych, zasilanych energią elektryczną, autobusów komunikacji miejskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w Załączniku Nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.7.2023 część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung, 34121400 Niederflurbusse, 34144910 Elektrobusse, 45223300 Bau von Parkplätzen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa 3 sztuk autobusów miejskich CNG 12 m wraz z infrastrukturą do sprężania, magazynowania i dystrybucji metanu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 3 sztuk autobusów miejskich CNG 12 m wraz z infrastrukturą do sprężania, magazynowania i dystrybucji metanu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w Załączniku Nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.7.2023 część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse, 42123100 Gaskompressoren, 42113390 Brennstoffsysteme