2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICT-diensten
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft als doel een goed werkende en veilige ICT-omgeving voor alle Varietas-scholen en het Varietas bestuurskantoor. Stichting Varietas streeft ernaar dat alle leerlingen en medewerkers optimaal ondersteunt worden bij het behalen van de onderwijsdoelen en het vereenvoudigen van de onderlinge samenwerking. Daarnaast streeft Varietas naar tevredenheid bij iedere gebruiker en naar een minimale beheerinspanning vanuit Varietas. De omvang van deze aanbesteding bestaat uit 26 basisscholen verdeeld over 29 locaties in Salland en Twente. Deze scholen bevatten ongeveer 4420 leerlingen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72510000 Mit der Datenverarbeitung verbundene Verwaltungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1