See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług, polegających na przewozie osób na liniach autobusowych w ramach publicznego transportu zbiorowego w zakresie przewozów pasażerskich w transporcie drogowym, w komunikacji miejskiej, na sieci komunikacyjnej obejmującej obszar Gminy Miasto Krosno oraz obszar Gmin objętych porozumieniami międzygminnymi z Gminą Miasto Krosno (...)
Beschreibung: Świadczenie usług polegających na przewozie osób na liniach autobusowych w ramach publicznego transportu zbiorowego w zakresie przewozów pasażerskich w transporcie drogowym, w komunikacji miejskiej, na sieci komunikacyjnej obejmującej obszar Gminy Miasto Krosno oraz obszar Gmin objętych porozumieniami międzygminnymi z Gminą Miasto Krosno. tj.: Gmina Chorkówka, Jedlicze, Korczyna, Krościenko Wyżne, Miejsce Piastowe i Wojaszówka.
Vorherige Bekanntmachung: 666938-2025
Interne Kennung: ZP.271.80.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Świadczenie usług polegających na przewozie osób na liniach autobusowych w ramach publicznego transportu zbiorowego w zakresie przewozów pasażerskich w transporcie drogowym, w komunikacji miejskiej, na sieci komunikacyjnej obejmującej obszar Gminy Miasto Krosno oraz obszar Gmin objętych porozumieniami międzygminnymi z Gminą Miasto Krosno. tj.: Gmina Chorkówka, Jedlicze, Korczyna, Krościenko Wyżne, Miejsce Piastowe i Wojaszówka