772398-2023 - Wettbewerb
Niederlande – Fernseh- und audiovisuelle Geräte – Audiovisuele installatie raadzaal en commissiekamers
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Audiovisuele installatie raadzaal en commissiekamers
Beschreibung: Het doel van deze Europese aanbesteding is te komen tot een Overeenkomst met een leverancier die een nieuwe, moderne, gebruiksvriendelijke, toekomstbestendige audiovisuele installatie voor de raadzaal en commissiekamers levert zodat een optimale beeld en geluidkwaliteit is geborgd en hybride vergaderen wordt ondersteund. 1
Interne Kennung: 3243327
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het doel van deze Europese aanbesteding is te komen tot een Overeenkomst met een leverancier die een nieuwe, moderne, gebruiksvriendelijke, toekomstbestendige audiovisuele installatie voor de raadzaal en commissiekamers levert zodat een optimale beeld en geluidkwaliteit is geborgd en hybride vergaderen wordt ondersteund.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst kan na drie jaar telkens met een jaar worden verlengd.