2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup energii elektrycznej na potrzeby SP ZOZ MSWiA w Szczecinie
Beschreibung: Zakup energii elektrycznej na potrzeby SP ZOZ MSWiA w Szczecinie
Interne Kennung: 31/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Szczecinie pierwotnie miał być ujęty w grupowym zakupie energii elektrycznej z innymi podmiotami. Finalnie podjęto decyzję, że SP ZOZ MSWiA w Szczecinie nie został ujęty w zakupie grupowym. Z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia na podstawie art. 138 ust. 2 pkt. 2 Ustawy PZP Zamawiający wyznaczył termin składania ofert krótszy niż określony w art. 138 ust 1 ustawy PZP.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001