2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i rozbudowa systemu do zlecania i produkcji cytostatyków w ramach projektu pn. „Poprawa dostępu do usług e-zdrowia oraz cyfryzacja procesów leczenia w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli w celu osiągnięcia pełnej funkcjonalności i zabezpieczenia pełnoprofilowej, wysokospecjalistycznej diagnostyki i leczenia Pacjentów onkologicznych"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i rozbudowa systemu do zlecania i produkcji cytostatyków w ramach projektu pn. „Poprawa dostępu do usług e-zdrowia oraz cyfryzacja procesów leczenia w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli w celu osiągnięcia pełnej funkcjonalności i zabezpieczenia pełnoprofilowej, wysokospecjalistycznej diagnostyki i leczenia Pacjentów onkologicznych 2. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do: a) integracji, instalacji oraz uruchomienia i potwierdzenia sprawności dostarczonego przedmiotu zamówienia; b) udzielenia bezterminowej licencji na oprogramowanie; c) świadczenia usługi serwisowej wraz z nadzorem autorskim; d) przeprowadzenia bezpłatnego szkolenia stacjonarnego/stanowiskowego oraz szkolenia dla administratorów Zamawiającego, poświadczone certyfikatem lub protokołem szkolenia; e) instalacji i konfiguracji programu oraz przekazanie Zamawiającemu wszelkich instrukcji i zaleceń; f) wykonania niezbędnych mechanizmów integracyjnych zgodnie z ustaleniami Stron, prowadzonymi na etapie instalacji i konfiguracji programu, przy czym ustalenia takie będą dokonywane przez osoby wskazane w § 2 ust. 3 za pośrednictwem poczty elektronicznej; g) wykonania usługi i czynności związanych z prawidłowym wdrożeniem funkcjonalności programu u Zamawiającego, w tym czynności związanych z prawidłowym działaniem programu i urządzeń, jak również związanych z wypełnieniem wymogów regulacyjnych, prawnych, jakościowych oraz innych określonych przez Zamawiającego; h) imienną listę przeszkolonych pracowników potwierdzoną przez Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung: 667138-2025
Interne Kennung: COZL/DZP/ED/3411/PN-135/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i rozbudowa systemu do zlecania i produkcji cytostatyków w ramach projektu pn. „Poprawa dostępu do usług e-zdrowia oraz cyfryzacja procesów leczenia w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli w celu osiągnięcia pełnej funkcjonalności i zabezpieczenia pełnoprofilowej, wysokospecjalistycznej diagnostyki i leczenia Pacjentów onkologicznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i rozbudowa systemu do zlecania i produkcji cytostatyków w ramach projektu pn. „Poprawa dostępu do usług e-zdrowia oraz cyfryzacja procesów leczenia w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli w celu osiągnięcia pełnej funkcjonalności i zabezpieczenia pełnoprofilowej, wysokospecjalistycznej diagnostyki i leczenia Pacjentów onkologicznych 2. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do: a) integracji, instalacji oraz uruchomienia i potwierdzenia sprawności dostarczonego przedmiotu zamówienia; b) udzielenia bezterminowej licencji na oprogramowanie; c) świadczenia usługi serwisowej wraz z nadzorem autorskim; d) przeprowadzenia bezpłatnego szkolenia stacjonarnego/stanowiskowego oraz szkolenia dla administratorów Zamawiającego, poświadczone certyfikatem lub protokołem szkolenia; e) instalacji i konfiguracji programu oraz przekazanie Zamawiającemu wszelkich instrukcji i zaleceń; f) wykonania niezbędnych mechanizmów integracyjnych zgodnie z ustaleniami Stron, prowadzonymi na etapie instalacji i konfiguracji programu; g) wykonania usługi i czynności związanych z prawidłowym wdrożeniem funkcjonalności programu u Zamawiającego, w tym czynności związanych z prawidłowym działaniem programu i urządzeń, jak również związanych z wypełnieniem wymogów regulacyjnych, prawnych, jakościowych oraz innych określonych przez Zamawiającego; h) imienną listę przeszkolonych pracowników potwierdzoną przez Zamawiającego.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung