2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leku Durvalumabum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leku Durvalumabum - szczegółowo opisanego w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: ZP.261.65.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zastosowanie procedury przyspieszonej wynika z faktu, iż przedmiotem postępowania są produkty lecznicze, wykorzystywane w ramach programów lekowych. Mając na uwadze konieczność zapewnienia ciągłości terapii, oraz niezwłocznego dostępu pacjentów do leczenia, zachodzi potrzeba przeprowadzenia postępowania w trybie przyspieszonym.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001