772614-2025 - Wettbewerb
Polen – Wasserturbinen – Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności (BCU) dla branży elektroenergetycznej w dziedzinie Energetyka odnawialna (wodna) w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marszewie - zakup pomocy dydaktycznych - Odnawialne Źródła Energii- wyposażenie pracowni OZE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUtworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności (BCU) dla branży elektroenergetycznej w dziedzinie Energetyka odnawialna (wodna) w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marszewie - zakup pomocy dydaktycznych - Odnawialne Źródła Energii- wyposażenie pracowni OZE
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności (BCU) dla branży elektroenergetycznej w dziedzinie Energetyka odnawialna ( wodna) w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marszewie – zakup pomocy dydaktycznych - Odnawialne Źródła Energii – wyposażenie pracowni OZE. Szczegółowy opis zamówienia zawarty jest w załącznikach nr 1.1 do SWZ Zamawiający udziela zamówienia w częściach z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania o udzielenie zamówienia.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający wyznacza krótszy termin składania ofert na podstawie art.138 ust 2 pkt 2) Ustawy Pzp jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42112200 Wasserturbinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331100 Thermische Sonnenkollektoren, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 42122130 Wasserpumpen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ
Interne KennungKGS.272.10.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 09331100 Thermische Sonnenkollektoren, 42122130 Wasserpumpen
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak wznowień i opcji