772621-2023 - Wettbewerb
Niederlande – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – ROVK Toetsing, testen van- en advisering over verkiezing gerelateerde systemen en software
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ROVK Toetsing, testen van- en advisering over verkiezing gerelateerde systemen en software
Beschreibung: Het doel van de Aanbesteding is het sluiten van een Raamovereenkomst met drie (3) dienstverleners per perceel op het gebied van Toetsing, testen van- en advisering over verkiezing gerelateerde systemen en software.
Interne Kennung: 201850004.213.001
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste, 72254000 Softwaretests, 72800000 Computerrevision und -prüfung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Uitvoeren van pentesten en veiligheidsonderzoeken op (verkiezings)software
Beschreibung: Scope: De Kiesraad wenst verschillende pentesten en veiligheidsonderzoeken af te nemen. De Kiesraad verdeelt deze in drie onderdelen: 1. Standaard pentesten; 2. Pentesten en veiligheidsonderzoeken op aanvraag; 3. Advisering over beveiliging van (verkiezings-)software. Pentesten en veiligheidsonderzoeken op aanvraag Naast de bovengenoemde standaard pentesten heeft de Kiesraad behoefte aan pentesten en veiligheidsonderzoeken met een specifieke reikwijdte, diepgang, aanpak of testwijze
Interne Kennung: 41335830
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Uitvoeren wettelijke toetsing verkiezingssoftware en software-kwaliteitsonderzoek
Beschreibung: Scope: - Toetsing verkiezingssoftware aan de wettelijke kaders;
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Advisering over kwaliteit van (verkiezings-) software (Code review)
Beschreibung: Scope: - het toetsen van de code kwaliteit gedurende de ontwikkeling van software; - het toetsen van de code kwaliteit van bestaande en in gebruik zijnde software voor verkiezingen.
772621-2023 - Mededinging
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – ROVK Toetsing, testen van- en advisering over verkiezing gerelateerde systemen en software
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 201850004.213.001
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 72222300 Diensten in verband met informatietechnologie, 72254000 Testen van software, 72800000 Computeraudit- en testdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 41335830
Perceel: LOT-0002
Perceel: LOT-0003