2. Verfahren
Verfahren
Titel: HR informatiesysteem
Beschreibung: De opdrachtgever wil een overeenkomst sluiten voor een e-HRM applicatie op basis van SAAS (Software As A Service). De huidige overeenkomst met AFAS loopt af in 2026. De belangrijkste functies en kenmerken van de beoogde e-HRM applicaties zijn: • personeelsdossiers opbouwen, • salarisadministratie, • declaratie afhandeling, • verlofadministratie en aanvragen (regulier en bijzonder) verlof, • verwerking CAO informatie en specifiek Barnevelds beleid, • leren en ontwikkelen, • W&S incl. inhuur, • vacaturesite, • preventie, • managementinformatie en rapportage, • een mobiele (e-HRM) app voor medewerkers. Ons beleid is ‘éénmalig vastleggen en meermaals gebruiken’. Aangezien de e-HRM applicatie een vak-applicatie is waarin alle HRM-gegevens centraal worden opgeslagen, moet de data vanuit het huidige AFAS-systeem geëxporteerd en geïmporteerd worden in de nieuwe e-HRM applicatie. Zie aanbestedingsstukken.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: Zie 2.1.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingen