2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaak
Beschreibung: De aan te besteden opdracht wordt als volgt gedefinieerd: Het volgens een werkprogramma schoonmaken van gebouwen van het Grafisch Lyceum Rotterdam. Het dagelijks aanvullen van de sanitaire artikelen (tevens dames hygiëne middelen) is onderdeel van de opdracht. Het maximum inschrijfbedrag is € 550.000 en het minimum inschrijfbedrag is € 525.000. Genoemde bedragen zijn per jaar, inclusief de inzet van de servicemedewerker, een inzet van 2 uur per dag gedurende 5 vakantieweken per jaar en alle bijkomende kosten en exclusief BTW.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De aan te besteden opdracht wordt als volgt gedefinieerd: Het volgens een werkprogramma schoonmaken van gebouwen van het Grafisch Lyceum Rotterdam. Het dagelijks aanvullen van de sanitaire artikelen (tevens dames hygiëne middelen) is onderdeel van de opdracht. -
Interne Kennung: 1