2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodání systému pro správu a řízení dokumentů – implementace, servis a rozvoj
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodání, implementace a poskytování služeb na údržbu, podporu a rozvoj systému pro správu a řízení dokumentů dále jen DMS (Dokument Management Systém). Tato veřejná zakázka není rozdělena na části ve smyslu § 35 ZZVZ vzhledem k její ucelené povaze a vzájemnému propojení a návaznosti všech součástí plnění. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v přílohách zadávací dokumentace č. 2 Návrh smlouvy a č. 5 Technická specifikace
Interne Kennung: VZ1541
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72222200 Planung von Informationssystemen oder -technologie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dodání systému pro správu a řízení dokumentů – implementace, servis a rozvoj
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje na základě ustanovení § 100 odst. 1 zákona právo: Zadavatel si vyhrazuje v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 zákona a ustanovením § 222 odst. 10 písm. a) zákona právo uzavřít smlouvu na tuto veřejnou zakázku s dalším Účastníkem zadávacího řízení v pořadí, které vyplynulo z původního hodnocení nabídek veřejné zakázky, a to nejpozději do 1 roku od nabytí účinnosti smlouvy. Účastník řízení, který bude zadavatelem k uzavření smlouvy vyzván, bude povinen zadavateli předložit nejpozději do 30 dní od doručení výzvy, doklady prokazující splnění zadavatelem stanovených kvalifikačních předpokladů a podmínek účasti v původním zadávacím řízení. Pokud takto vybraný účastník řízení odmítne smlouvu uzavřít nebo nesplní podmínky stanovené v tomto článku, může se za stejných podmínek zadavatel obrátit na účastník řízení, který se umístil jako další v pořadí. Tento postup může zadavatel opakovat do doby, než vyzve k uzavření smlouvy účastník řízení, který se umístil jako poslední v pořadí. Smlouva s takto osloveným účastník řízením bude uzavřena v podobě shodné se smlouvou předloženou v nabídce tohoto účastník řízení. Výše uvedený postup lze použít v případě, kdy došlo a) k odstoupení od smlouvy na veřejnou zakázku učiněnému kteroukoli ze smluvních stran, nebo b) k výpovědi smlouvy na veřejnou zakázku ze strany zadavatele z jakéhokoli ve smlouvě uvedeného důvodu nebo bez uvedení důvodu, nebo c) k výpovědi smlouvy na veřejnou zakázku ze strany účastník řízení z důvodů uvedených ve smlouvě, vyjma výpovědi učiněné bez uvedení důvodu. Dále si zadavatel vyhrazuje právo v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZ po dobu trvání služeb servisní podpory na základě této veřejné zakázky pořizovaného DMS u vybraného dodavatele, bude-li to z provozních důvodů nezbytné (zamýšlená institucionální změna ve způsobu fungování zdravotních ústavů v ČR dle připravované legislativy), právo na navýšení limitu počtu registrovaných uživatelů nebo limitu počtu současně pracujících uživatelů, a to až na celkový počet 1000 uživatelů, z čehož bude 320 garantů, a s tím související nákup dodatečných licencí a k nim poskytované paušální servisní podpory (způsob pořízení těchto dalších licencí, odměna za jejich pořízení i licenční podmínky se řídí ustanoveními Smlouvy)