772955-2025 - Wettbewerb
Polen – Verwaltung von Müllhalden – Gospodarka odpadami - odbieranie odpadów komunalnych oraz prowadzenie PSZOK w mieście Płońsk
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelGospodarka odpadami - odbieranie odpadów komunalnych oraz prowadzenie PSZOK w mieście Płońsk
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa pn. Gospodarka odpadami – odbieranie odpadów komunalnych oraz prowadzenie PSZOK w mieście Płońsk obejmująca odbiór odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych z nieruchomości zamieszkałych, niezamieszkałych i z PSZOK-u. Usługa obejmuje również uruchomienie i prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w mieście Płońsk. Zamówienie realizowane będzie nie wcześniej niż od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę na podstawie umowy o pracę osoby/osób wykonujących następujące czynności w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia: odbiór i transport odpadów komunalnych – kierowcy pojazdów wykonujących świadczenie przedmiotowej usługi co najmniej 3 osoby.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
TitelGospodarka odpadami – odbieranie odpadów komunalnych oraz prowadzenie PSZOK w mieście Płońsk