See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa drukowania, nadawania i dostarczania do Klientów faktur i innej korespondencji PGE Obrót S.A.
Beschreibung: Usługa drukowania, nadawania i dostarczania do Klientów faktur i innej korespondencji PGE Obrót S.A.
Vorherige Bekanntmachung: 404345-2025
Interne Kennung: POST/OBR/OBR/DZZ/00019/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64000000 Post- und Fernmeldedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa doręczania do Klientów faktur i innej korespondencji PGE Obrót S.A. dla miejscowości z przypisanymi kodami pocztowymi
Beschreibung: a) przyjmowanie przesyłek od podmiotu realizującego usługę wydruku wskazanego przez Zamawiającego i zwanego dalej Drukarnią, b) doręczanie przesyłek krajowych do adresatów, c) obsługa zwrotów przesyłek, d) wymiana informacji z Drukarnią o statusie przesyłek, zwrotach oraz reklamacjach w formie elektronicznej, e) obsługa reklamacji zgłaszanych drogą elektroniczną dotyczących korespondencji dostarczanej Klientom, f) przygotowywanie i udostępnianie Zamawiającemu raportów
Interne Kennung: Część II