2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Zawonia
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na:a)odbieraniu odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Zawonia oraz ich zagospodarowaniu tj. odzysku lub unieszkodliwieniu, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowaniu do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz zagospodarowaniu tych odpadów zgodnie z art. 9e ustawy z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (tj. Dz.U. z 2022 r., poz. 1297 ze zm.);b)wyposażeniu nieruchomości w pojemniki/ worki na odpady komunalne określone przez Zamawiającego w niniejszej SWZ, w terminie 7 dni od daty podpisania umowy;c)dostarczeniu kontenerów oraz pojemników do PSZOK oraz odbiorze i zagospodarowaniu odpadów zgromadzonych w pojemnikach znajdujących się na PSZOK, na zlecenie Zamawiającego ;d)odbieraniu mebli i innych odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zużytych opon w czasie mobilnych zbiórek prowadzonych na terenie Gminy Zawonia;e)odbieraniu i zagospodarowaniu przeterminowanych lekarstw z aptek znajdujących się na terenie Gminy Zawonia;f)przeprowadzeniu prelekcji na temat segregacji odpadów dla uczniów 2 szkół znajdujących się na terenie Gminy Zawonia, co najmniej dwa razy w czasie trwania umowy. Szacunkowa ilość odpadów przewidzianych do odbierania i zagospodarowania w całym okresie wykonywania usługi wynosi: a) Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych , w tym: odpady zmieszane – 850 Mg;tworzywa sztuczne i metal – 190 Mg;papier – 20 Mg;szkło – 170 Mg;bioodpady – 250 Mg b) Odbiór i zagospodarowanie mebli i innych odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zużytych opon pochodzących z mobilnej zbiórki – 75 Mg c) Wywóz odpadów gromadzonych w PSZOK w tym: meble i inne odpady wielkogabarytowe – 50 Mg;bioodpady – 10 Mg;odpady budowlane i rozbiórkowe – 80 Mg;zużyte opony – 10 Mg;chemikalia - 1 Mg;szkło – 3 Mg;tworzywa sztuczne, metale, opakowania wielomateriałowe – 8 Mg;papier– 1 Mg;przeterminowane leki – 0,1 Mg;odpady tekstyliów i odzieży – 1 Mg;odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych w tym szczególności igły i strzykawki – 0,1 Mg;zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny – 4 Mg;odpady niebezpieczne – 0,2Mg;zużyte baterie i akumulatory – 0,5 Mg
Vorherige Bekanntmachung: 572130-2024
Interne Kennung: RGK.271.5.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na:a)odbieraniu odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Zawonia oraz ich zagospodarowaniu tj. odzysku lub unieszkodliwieniu, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowaniu do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz zagospodarowaniu tych odpadów zgodnie z art. 9e ustawy z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (tj. Dz.U. z 2022 r., poz. 1297 ze zm.);b)wyposażeniu nieruchomości w pojemniki/ worki na odpady komunalne określone przez Zamawiającego w niniejszej SWZ, w terminie 7 dni od daty podpisania umowy;c)dostarczeniu kontenerów oraz pojemników do PSZOK oraz odbiorze i zagospodarowaniu odpadów zgromadzonych w pojemnikach znajdujących się na PSZOK, na zlecenie Zamawiającego ;d)odbieraniu mebli i innych odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zużytych opon w czasie mobilnych zbiórek prowadzonych na terenie Gminy Zawonia;e)odbieraniu i zagospodarowaniu przeterminowanych lekarstw z aptek znajdujących się na terenie Gminy Zawonia;f)przeprowadzeniu prelekcji na temat segregacji odpadów dla uczniów 2 szkół znajdujących się na terenie Gminy Zawonia, co najmniej dwa razy w czasie trwania umowy. Szacunkowa ilość odpadów przewidzianych do odbierania i zagospodarowania w całym okresie wykonywania usługi wynosi: a) Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych , w tym: odpady zmieszane – 850 Mg;tworzywa sztuczne i metal – 190 Mg;papier – 20 Mg;szkło – 170 Mg;bioodpady – 250 Mg b) Odbiór i zagospodarowanie mebli i innych odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zużytych opon pochodzących z mobilnej zbiórki – 75 Mg c) Wywóz odpadów gromadzonych w PSZOK w tym: meble i inne odpady wielkogabarytowe – 50 Mg;bioodpady – 10 Mg;odpady budowlane i rozbiórkowe – 80 Mg;zużyte opony – 10 Mg;chemikalia - 1 Mg;szkło – 3 Mg;tworzywa sztuczne, metale, opakowania wielomateriałowe – 8 Mg;papier– 1 Mg;przeterminowane leki – 0,1 Mg;odpady tekstyliów i odzieży – 1 Mg;odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych w tym szczególności igły i strzykawki – 0,1 Mg;zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny – 4 Mg;odpady niebezpieczne – 0,2Mg;zużyte baterie i akumulatory – 0,5 Mg