2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego – wyposażenia medycznego w ramach dotacji celowej na dofinansowanie realizacji inwestycji pn. „Kompleksowa modernizacja Kliniki Kardiologii CSK UCK WUM poprzez unowocześnienie bazy lokalowej i sprzętowej”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego – wyposażenia medycznego w podziale na 5 Części: Część 1-Aparat EKG szt.6 Część 2-Wózek anestezjologiczny szt.9, Wózki transportowe do reanimacji szt.3 Część 3-System rehabilitacji ambulatoryjnej szt.1, Ergometr szt.1 Część 4-System telerehabilitacji szt.1 Część 5-Wózki do przewożenia pacjentów szt.2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią Załączniki nr 2.1 – 2.5 do SWZ – Formularze parametrów technicznych (odpowiednio w zakresie Części nr 1-5).
Interne Kennung: DZPUCK.262.239.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z zapisami umowy o dofinansowanie realizacja zadania musi nastąpić do końca grudnia 2025 r., a z przeprowadzonego rozeznania rynku wynika, że terminy dostaw sprzętu mogą wynosić nawet do 4 tygodni od dnia podpisania umowy zakupu. Rozpoczęcie postępowania o zamówienie publiczne było uzależnione od zakończenia wcześniej realizowanych postępowań przetargowych, które umożliwiły bilans przyznanych środków inwestycyjnych na realizację tych zadań inwestycyjnych oraz przesunięcia niezbędnych, brakujących środków z realizowanych w ramach tych umów inwestycyjnych zadań budowlanych na zakup pozostałego wyposażenia medycznego w tych projektach. Realizacja zadań inwestycyjnych jest realizowana etapami równolegle do realizowanych zadań budowlanych, dostawy sprzętu są możliwe dopiero po zakończeniu prac budowlanych, ponieważ Szpital w lokalizacji CSK nie dysponuje tak dużą przestrzenią magazynową do zmagazynowania tak dużej ilości sprzętu medycznego w tych projektach. Ponadto wcześniejsze dostawy przed zakończeniem prac budowlanych wiązałyby się z skróceniem realnego okresu gwarancji, która rozpoczyna się od terminu dostawy sprzętu medycznego. W związku z tym realizacja zadania z zachowaniem standardowych terminów postępowania może okazać się niemożliwa.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33121500 Elektrokardiogramm, 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Aparat EKG szt.6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego - Aparat EKG szt.6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.1 do SWZ – Formularz parametrów technicznych.
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 33121500 Elektrokardiogramm
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Wózek anestezjologiczny szt.9, Wózki transportowe do reanimacji szt.3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego - Wózek anestezjologiczny szt.9, Wózki transportowe do reanimacji szt.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ – Formularz parametrów technicznych.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - System rehabilitacji ambulatoryjnej szt.1, Ergometr szt.1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego - System rehabilitacji ambulatoryjnej szt.1, Ergometr szt.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.3 do SWZ – Formularz parametrów technicznych.
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - System telerehabilitacji szt.1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego - System telerehabilitacji szt.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.4 do SWZ – Formularz parametrów technicznych.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - Wózki do przewożenia pacjentów szt.2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego - Wózki do przewożenia pacjentów szt.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.5 do SWZ – Formularz parametrów technicznych.
Interne Kennung: Część 5