2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verbouw en renovatie installaties | Museum Catharijneconvent (verkorte procedure)
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is het sluiten van een Overeenkomst met de Opdrachtnemer voor de realisatie van vervangende nieuwbouw en renovatie van een monumentaal museum in Utrecht. De opdracht omvat: - Verduurzaming gehele complex; - Sloop bestaande aanbouw voorgevel (trappenhuis en lift) en realisatie nieuwe entree aan de Lange Nieuwstraat; - De sloop van de bestaande corridor/ loopbrug op de 1e verdieping aan de noordzijde in de Pandhof; - De realisatie van de noordelijke galerij op de begane grond in de Pandhof; - Maken van openingen in de west-, en oostgevel van de Pandhof; - Renovatie / herindeling Stratenmakershuisje; - Sloop en vervangende nieuwbouw serre auditorium; - Sloop en vervangende nieuwbouw / herinrichting tentoonstellingsgebouw / Grachtenpand; - Realisatie / herinrichting benedenfoyer met daklicht; - Realisatie trappenhuis met lift en toiletgroep op begane grond en eerste verdieping op binnenplaats tussen Kloostergebouw en Zuilenstraat; - Vaste inrichting Ca. 8.040 m² BVO
Interne Kennung: 547398
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: MCC heeft de voorgaande niet-openbare aanbestedingsprocedure, althans het onderdeel waar de onderhavige procedure op ziet, in de selectiefase moeten intrekken vanwege een gebrek aan mededinging. Dat leidt tot vertraging ten aanzien van de gunning van het installatiedeel. Beide opdrachten (bouwkundig en installaties) dienen echter zoveel als mogelijk gelijktijdig definitief te worden gegund, aangezien de uitvoering van beide opdrachten een zeker wisselwerking kent; zonder opdrachtnemer voor het bouwkundig deel kan de opdrachtnemer voor het installatiedeel niet aan de slag en vice versa. Het gebrek aan mededinging kan MCC niet worden verweten en kan haar ook niet worden toegerekend. MCC beoordeelt de huidige situatie als “urgent”, zoals bedoeld in artikel 2.74 / 3.20.4 ARW. MCC hanteert daarom in ieder geval in de selectiefase verkorte termijnen (15 dagen voor de aanmelding).
Zentrale Elemente des Verfahrens: Verkorte procedure
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Verbouw en renovatie Museum Catharijneconvent | Installaties
Beschreibung: De opdracht voor de verbouw- en renovatie werkzaamheden is opgeknipt in twee percelen: 1. Bouwkundig 2. Installaties Ca. 8.040 m² BVO
Interne Kennung: 1