2. Verfahren
Verfahren
Titel: SVA/4620-567/2025 Dostawa ram kontenerowych dla Działu Produkcji Jarosław i Działu Produkcji Krotoszyn
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ram kontenerowych dla Działu Produkcji Jarosław i Działu Produkcji Krotoszyn według formularza cenowego wraz z rozładunkiem Towaru
Interne Kennung: SVA/4620-567/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44142000 Rahmen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ram kontenerowych dla Działu Produkcji Jarosław i Działu Produkcji Krotoszyn według formularza cenowego i dokumentacji wraz z rozładunkiem Towaru
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji dotyczące możliwości niezrealizowania do 10% zakresu przedmiotu zamówienia określonego w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ lub możliwość zwiększenia do 10% zakresu przedmiotu zamówienia określonego w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ. Realizacja powyższego nastąpi w przypadku uzasadnionych potrzeb Zamawiającego tj.: w przypadku: niezgodności wymiarów ram kontenerowych z rzeczywistymi wymaganiami technicznymi, konieczności dostosowania konstrukcji ram do istniejącej infrastruktury lub systemów mocowania, ujawnienia braków lub błędów w dokumentacji technicznej, mających wpływ na funkcjonalność lub bezpieczeństwo dostarczanych ram.