See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Antibiotika
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky antibiotik pro léčbu pacientů ve schválených indikacích dle SPC platného ke dni podání nabídek, v rozsahu dle potřeb zadavatele. Cílem zadavatele je zajistit pro svou činnost průběžné dodávky léčivých přípravků pro léčbu pacientů po dobu 2 let.
Interne Kennung: VZ202568
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Část 6
Beschreibung: Účinná látka: CEFOPERAZON ATC: J01DD12
Interne Kennung: Část 6 - CEFOPERAZON
Los: LOT-0003
Titel: Část 3
Beschreibung: Účinná látka: AMOXICILIN A INHIBITOR BETA-LAKTAMASY ATC: J01CR02
Interne Kennung: Část 3 - AMOXICILIN A INHIBITOR BETA-LAKTAMASY
Los: LOT-0008
Titel: Část 8
Beschreibung: Účinná látka: MEROPENEM ATC: J01DH02
Interne Kennung: Část 8 - MEROPENEM
Los: LOT-0007
Titel: Část 7
Beschreibung: Účinná látka: CEFTAZIDIM A INHIBITOR BETA-LAKTAMASY ATC: J01DD52
Interne Kennung: Část 7 - CEFTAZIDIM A INHIBITOR BETA-LAKTAMASY
Los: LOT-0010
Titel: Část 10
Beschreibung: Účinná látka: KLINDAMYCIN ATC: J01FF01
Interne Kennung: Část 10 - KLINDAMYCIN
Los: LOT-0005
Titel: Část 5
Beschreibung: Účinná látka: CEFOTAXIM ATC: J01DD01
Interne Kennung: Část 5 - CEFOTAXIM
Los: LOT-0004
Titel: Část 4
Beschreibung: Účinná látka: PIPERACILIN A INHIBITOR BETA-LAKTAMASY ATC: J01CR05
Interne Kennung: Část 4 - PIPERACILIN A INHIBITOR BETA-LAKTAMASY
Los: LOT-0009
Titel: Část 9
Beschreibung: Účinná látka: SULFAMETHOXAZOL A TRIMETHOPRIM ATC: J01EE01
Interne Kennung: Část 9 - SULFAMETHOXAZOL A TRIMETHOPRIM
Los: LOT-0001
Titel: Část 1
Beschreibung: Účinná látka: OXACILIN ATC: J01CF04
Interne Kennung: Část 1 - OXACILIN
Los: LOT-0002
Titel: Část 2
Beschreibung: Účinná látka: AMPICILIN A INHIBITOR BETA-LAKTAMASY ATC: J01CR01
Interne Kennung: Část 2 - AMPICILIN A INHIBITOR BETA-LAKTAMASY
Los: LOT-0014
Titel: Část 14
Beschreibung: Účinná látka: ACIKLOVIR ATC: J05AB01
Interne Kennung: Část 14 - ACIKLOVIR
Los: LOT-0013
Titel: Část 13
Beschreibung: Účinná látka: METRONIDAZOL ATC: J01XD01
Interne Kennung: Část 13 - METRONIDAZOL
Los: LOT-0012
Titel: Část 12
Beschreibung: Účinná látka: MOXIFLOXACIN ATC: J01MA14
Interne Kennung: Část 12 - MOXIFLOXACIN
Los: LOT-0011
Titel: Část 11
Beschreibung: Účinná látka: KLARITHROMYCIN ATC: J01FA09
Interne Kennung: Část 11 - KLARITHROMYCIN