773110-2023 - Wettbewerb
Polen – Verwaltung in der Forstwirtschaft – Sporządzenie projektów planu urządzenia lasu dla Nadleśnictw: Gościeradów, Kraśnik na okres 2026-2035 wraz z prognozą oddziaływania na środowisko i obszary Natura 2000 oraz opracowania siedliskowego dla Nadleśnictwa Parczew według stanu na 01 stycznia 2026 r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sporządzenie projektów planu urządzenia lasu dla Nadleśnictw: Gościeradów, Kraśnik na okres 2026-2035 wraz z prognozą oddziaływania na środowisko i obszary Natura 2000 oraz opracowania siedliskowego dla Nadleśnictwa Parczew według stanu na 01 stycznia 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 6 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz.U. 2023 poz. 1356 ze zm. – dalej: „Ustawa o lasach”) obejmujące sporządzenie projektów planu urządzenia lasu dla Nadleśnictw: Gościeradów, Kraśnik na okres 2026-2035 wraz z prognozą oddziaływania na środowisko i obszary Natura 2000 oraz opracowania siedliskowego dla Nadleśnictwa Parczew według stanu na 01 stycznia 2026 r. Zamówienie zostało podzielone na dwie części. Część nr 1 - Opracowanie dokumentacji do projektów planu urządzenia lasu dla nadleśnictw: Gościeradów, Kraśnik na okres 2026-2035 wraz z prognozą oddziaływania na środowisko i obszary Natura wg stanu na 1 stycznia 2026 roku. Część nr 2 - Opracowanie pełnej dokumentacji siedliskowej dla Nadleśnictwa Parczew wg stanu na 1 stycznia 2026 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZU.270.2.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77231900 Sektorale Forstplanung, 77231400 Forstinventur, 90711400 Dienstleistungen im Zusammenhang mit der Umweltfolgenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Opracowanie dokumentacji do projektów planów urządzenia lasu dla Nadleśnictw: Gościeradów, Kraśnik według stanu na 1 stycznia 2026 r.
Beschreibung: W zakresie tej części zamówienia wyodrębniono dwa zadania, obejmujące: - Nadleśnictwo Gościeradów na okres 2026-2035 wraz z prognozą oddziaływania na środowisko i obszary Natura 2000, wg stanu na 1 stycznia 2026 r. - Nadleśnictwo Kraśnik na okres 2026-2035 wraz z prognozą oddziaływania na środowisko i obszary Natura 2000, wg stanu na 1 stycznia 2026 r. Powierzchnia ogólna Nadleśnictw dla których należy sporządzić projekty planu urządzenia lasu [dane według stanu na 31.10.2023r.]: -Nadleśnictwo Gościeradów [dwa obręby], powierzchnia 18 874 ha, -Nadleśnictwo Kraśnik [jeden obręb], powierzchnia13 186 ha. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZU.270.2.2023/1
Los: LOT-0002
Titel: Opracowanie pełnej dokumentacji siedliskowej dla Nadleśnictwa Parczew wg stanu na 1 stycznia 2026 roku.
Beschreibung: W zakresie tej części zamówienia wyodrębniono jedno zadanie, dotyczące Nadleśnictwa Parczew [dwa obręby], powierzchnia ogółem 17 375 ha, powierzchnia leśna 16 573 ha, powierzchnia nieleśna 862 ha. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZU.270.2.2023/2