773133-2025 - Ergebnis
Polen – Versicherungen – Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Grupy Zakupowej Podmiotów Leczniczych utworzonej przez Województwo Mazowieckie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUbezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Grupy Zakupowej Podmiotów Leczniczych utworzonej przez Województwo Mazowieckie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie w następującym zakresie: (a) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą (CPV - 66516000-0), (b) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu leczniczego (CPV - 66516000-0), (c) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w związku z prowadzoną działalnością i posiadaniem mienia (CPV - 66516000-0).
Vorherige Bekanntmachung478733-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
LosLOT-0008
TitelCzęść 07 zamówienia - Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie
BeschreibungPrzedmiotem Części 07 zamówienia jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie: a) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą; b) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu leczniczego; c) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w związku z prowadzoną działalnością i posiadaniem mienia;
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje skorzystania z prawa opcji.