2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Kompleksowa dostawa paliwa gazowego dla potrzeb Gminy Miasto Chełmno i jednostek organizacyjnych Gminy Miasto Chełmno w okresie 01.02.2026 r. – 31.12.2027 r.”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego o symbolu E obejmująca sprzedaż i świadczenie usług dystrybucji dla potrzeb Gminy Miasto Chełmno i jednostek organizacyjnych Gminy Miasto Chełmno 2. Całkowite szacunkowe zużycie paliwa gazowego [kWh] w okresie 01.02.2026 r. – 31.12.2027 r. wynosi 4 869 626 kWh. Zamawiający dopuszcza odchylenie wolumenu względem zapotrzebowania podstawowego do poziomu +/- 10%. 3. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 do SWZ), zawierający lokalizacje i opis punktów poboru paliwa gazowego oraz istotne postanowienia umowy (załącznik nr 4 do SWZ) wraz z załącznikiem nr 1 (wykaz podmiotów, punktów poboru paliwa gazowego, grupa taryfowa, zamówione ilości Paliwa gazowego w poszczególnych miesiącach roku umownego), stanowiące integralną część niniejszej SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 778162-2025
Interne Kennung: GM-OŚ.271.18.2025.JB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09120000 Gasförmige Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0006