2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy, o którym mowa w art. 22 ust. 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz. U. z 2022 r. poz. 1343 z późn. zm.).
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 3. Określenie rodzaju transportu oraz linii komunikacyjnej, linii komunikacyjnych lub sieci komunikacyjnej, na której będą wykonywane przewozy. 1) Rodzaj transportu. Transport drogowy, przewozy autobusowe . 2) Linie komunikacyjne objęte przedmiotem zamówienia. Usługa przewozu pasażerów obejmować będzie następujące linie komunikacyjne: 1) linia komunikacyjna nr 1: Szczucin – Lubasz Zalesie – Skrzynka – Radwan długość linii – 10 km 2) linia komunikacyjna nr 2: Suchy Grunt – Brzezówka – Zabrnie – Dąbrowica – Szczucin – Wola Szczucińska – Maniów – Borki – Załuże – Słupiec długość linii – 32,1 km 3) linia komunikacyjna nr 3: Szczucin – Wola Szczucińska – Maniów – Borki – Załuże – Słupiec długość linii – 22,9 km