2. Verfahren
Verfahren
Titel: świadczenie usługi utrzymania czystości oraz usług gospodarczo- konserwatorskich w obiektach Sądu Rejonowego w Inowrocławiu
Beschreibung: świadczenie usługi utrzymania czystości oraz usług gospodarczo- konserwatorskich w obiektach Sądu Rejonowego w Inowrocławiu
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania czystości w obiektach Sądu Rejonowego w Inowrocławiu usytuowanych: w Inowrocławiu przy ul. Narutowicza 42, przy ul. Dworcowej 39, przy ul. Kopernika wjazd od strony ul. Dworcowej 39, przy ul. Królowej Jadwigi 16 oraz usług gospodarczo-konserwatorskich (drobne naprawy z branży elektrycznej, stolarskiej i hydrauliki), utrzymanie w czystości terenów zewnętrznych przy siedzibie Sądu w Inowrocławiu przy ul. Narutowicza 42, a także dostarczanie środków czystości. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załącznikach do Specyfikacji Warunków Zamówienia: - zestawienie okien – załącznik nr 8 - rodzaj, częstotliwość i zakres wykonywanych usług – załącznik nr 9 - wyspecyfikowanie lokalizacji, powierzchni i miejsc wykonywania usług – załącznik nr 10