See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa platformy do oczyszczania letniwirusów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa platformy do oczyszczania letniwirusów. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 1.1 do Formularza Ofertowego.
Vorherige Bekanntmachung: 373720-2025
Interne Kennung: ZP.272.16/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 Zamawiający może wyznaczyć termin o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 1.1 do Formularza Ofertowego