2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aardbevingscoaching
Beschreibung: Voor u ligt de offerteaanvraag voor de aanbesteding aardbevingscoaching. De gemeente Het Hogeland is één van de Groningse gemeenten die te maken heeft met aardbevingsproblematiek. Als gevolg van de aardbevingen is in de regio veel schade ontstaan aan woningen. Huizen moeten nog, worden nu of zijn al versterkt, gesloopt of opnieuw opgebouwd. Deze trajecten nemen vaak meerdere jaren in beslag. Daarnaast is er sprake van doorgaande gaswinning uit kleine gasvelden en zijn er ook nog aardbevingen veroorzaakt door het Groningerveld of de kleine gasvelden. De schade- en versterkingsopgave en de gevolgen van de aardbevingen hebben een grote impact op het sociale functioneren en de gezondheid van veel inwoners van Het Hogeland. De aanhoudende onzekerheid over de veiligheid van woningen leidt aantoonbaar tot aan stress gerelateerde gezondheidsklachten. Deze klachten uiten zich op verschillende manieren, zoals gevoelens van machteloosheid, woede en depressie. De gemeente Het Hogeland zet zich De geraamde waarde van de opdracht betreft € 2.000.000, - exclusief BTW voor de gehele loopduur inclusief verlengingen van de raamovereenkomst.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie hiervoor de aanbestedingsdocumenten in de bijlage.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85312400 Nicht in Heimen erbrachte Fürsorgeleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Voor u ligt de offerteaanvraag voor de aanbesteding aardbevingscoaching. De gemeente Het Hogeland is één van de Groningse gemeenten die te maken heeft met aardbevingsproblematiek. Als gevolg van de aardbevingen is in de regio veel schade ontstaan aan woningen. Huizen moeten nog, worden nu of zijn al versterkt, gesloopt of opnieuw opgebouwd. Deze trajecten nemen vaak meerdere jaren in beslag. Daarnaast is er sprake van doorgaande gaswinning uit kleine gasvelden en zijn er ook nog aardbevingen veroorzaakt door het Groningerveld of de kleine gasvelden. De schade- en versterkingsopgave en de gevolgen van de aardbevingen hebben een grote impact op het sociale functioneren en de gezondheid van veel inwoners van Het Hogeland. De aanhoudende onzekerheid over de veiligheid van woningen leidt aantoonbaar tot aan stress gerelateerde gezondheidsklachten. Deze klachten uiten zich op verschillende manieren, zoals gevoelens van machteloosheid, woede en depressie. De gemeente Het Hogeland zet zich actief in om haar inwoners niet alleen fysiek, maar ook psychosociaal te ondersteunen. Met deze aanbesteding beoogt de gemeente professionele begeleiding in te zetten voor inwoners, groepen inwoners en gemeenschappen die geraakt zijn door de gevolgen van de aardbevingen en het versterkingstraject met als doel dat gedupeerde inwoners, groepen inwoners en gemeenschappen na een versterking weer verder kunnen leven zoals ze voorheen ook leefden.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85312000 Dienstleistungen der Sozialfürsorge, ohne Unterbringung