773407-2023 - Ergebnis
Belgien – Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes – Overheidsopdracht voor diensten met als voorwerp het duurzame drukwerk van operaprogramma’s (perceel 1) en concert- en recitalprogramma’s (perceel 2)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overheidsopdracht voor diensten met als voorwerp het duurzame drukwerk van operaprogramma’s (perceel 1) en concert- en recitalprogramma’s (perceel 2)
Beschreibung: Deze overheidsopdracht is verdeeld in twee percelen: - Perceel 1: Operaprogramma’s • Post 1: • Post 2: • Post 3: - Perceel 2: Concert- en recitalprogramma’s
Interne Kennung: TRM-IMP2301-F02__2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Drukwerk van operaprogramma’s
Beschreibung: Perceel 1 bestaat uit de volgende onderdelen:
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 79810000 Druckereidienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
Los: LOT-0002
Titel: Drukwerk van concert- en recitalprogramma’s
Beschreibung: Drukwerk van concert- en recitalprogramma’s
Interne Kennung: 2