Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aalborg Renovation vil have muligheden for at tilkøbe yderligere sortering af en batch udover kravet om en batchkørsel om året. Ydelsen skal prissættes med alle tilhørende omkostninger.
Geschätzte Dauer
Datum des Beginns: 01/06/2024