773542-2023 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Dębno oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów (PSZOK) usytuowanego w Woli Dębińskiej na działce ew. nr 452/2 ”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Dębno oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów (PSZOK) usytuowanego w Woli Dębińskiej na działce ew. nr 452/2 ”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Dębno oraz z Punktu Selektywnej zbiórki Odpadów zlokalizowanego na działce nr 452/2 w Woli Dębińskiej (dalej PSZOK) w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu i zgodnie z ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1469 ze zm.), rozporządzeniami wykonaw-czymi do ww. ustawy oraz obowiązującą w okresie realizacji umowy uchwałą w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Dębno.
Interne Kennung: RWI.271.24.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Dębno oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów (PSZOK) usytuowanego w Woli Dębińskiej na działce ew. nr 452/2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Dębno oraz z Punktu Selektywnej zbiórki Odpadów zlokalizowanego na działce nr 452/2 w Woli Dębińskiej (dalej PSZOK) w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu i zgodnie z ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1469 ze zm.), rozporządzeniami wykonawczymi do ww. ustawy oraz obowiązującą w okresie realizacji umowy uchwałą w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Dębno.
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen